Forum osiedla przy ulicy Kraszewskiego w Otwocku

Forum Osiedla Otwock Kraszewskiego


#1 2015-12-01 12:47:56

Salmi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-01
Posty: 4
Punktów :   

Szkolenie w pracy

Witajcie. W mojej firmie pojawiła się potrzeba żeby pojawił się ktoś z uprawieniami BHP i szef najpierw rozważał zatrudnienie kogoś, utworzenie nowego stanowiska pracy, ale teraz składnia się raczej ku temu by ktoś z załogi zrobił odpowiednie szkolenie. Jakoś tak się złożyło, że chyba padnie na mnie (propozycja jeszcze nie została wysunięta, ale mam przesłanki by się tego spodziewać w najbliższym czasie). I teraz pojawia się w mojej głowie kilka wątpliwości, które wolałabym rozwiać przed ewentualną rozmową z szefem. Po pierwsze - jak wygląda takie szkolenie? Chodzi mi głównie o zakres czasowy czyli ile takie przeszkolenie trwa, ale też o kwestie godzenia szkolenia i pracy, czy mogę się spodziewać jakichś dni wolnych w pracy z tytułu tego szkolenia? (a jeśli tak to czy są jakieś przepisy w kodeksie pracy lub gdzieś indziej, które o tym traktują?) No i kwestia już samych zagadnień, z tego co zaobserwowałem w rożnych firmach szkoleniowych, ale bazuje głównie na informacjach odnośnie szkoleń z zakresu BHP znalezionych tutaj: http://www.sdflodz.pl/szkolenia-bhp.html wynika że zakresów tematycznych jest co najmniej kilka i już w tej chwili widzę co najmniej dwa zakresy tematyczne bliskie oczekiwaniom mojego szefa. Moje pytanie sprowadza się do pytania odnośnie szkolenia dedykowanego, "szytego" pod konkretna firmę i jej potrzeby, czy można czegoś takiego oczekiwać, czy spotkaliście się kiedyś z takim rozwiązaniem? Jak mówię, wszystko wolę wiedzieć wcześniej, mój szef z pewnością będzie oczekiwał abym zabrał się za sprawę "kompleksowo", więc pierwsze pytania wole wysunąć wcześniej i się po prostu dobrze przygotować do ewentualnych nowych zadań/zagadnień z którymi będę miał styczność niebawem. Za wszelkie porady odnośnie tych poruszonych powyżej zagadnień będę niezmiernie zobowiązany.

Offline

#2 2018-12-23 16:15:17

Loho23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-12-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szkolenie w pracy

Moim zdaniem bardzo dobrymi szkoleniami dysponuje firma Riwal. Można tam znaleźć szkolenia na bardzo różnego rodzaju sprzęt. Od wózków widłowych zaczynając poprzez ładowarki teleskopowe, na podnośnikach kończąc. Myślę, że to bardzo dobra rzecz

https://jlg.com.pl/wp-content/uploads/2018/03/POWERTOWER_ELEVATED_34FR_RIGHT_MODEL-390x547-150x150.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol kołdra amz