Forum osiedla przy ulicy Kraszewskiego w Otwocku

Forum Osiedla Otwock Kraszewskiego


#1 2015-12-14 20:46:59

żabojad

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-14
Posty: 1
Punktów :   

blat kuchenny

Co sądzicie o tym by blat kuchenny był wykonany z płytek.
Podczas wakacji możemy dużo zaobserwować odnośnie funkcjonalności niektórych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrza mieszkania. Pamiętam jak po moich pierwszych wakacjach we Francji długo zastanawiałem się nad otwartą kuchnią, lub jak to inni nazywają aneksem kuchennym. Przyznam się ze w ogóle ten pomysł mi się nie podobał. Może z powodu upału, mrówek w apartamencie i tego że chyba nie było tam żadnej wentylacji. Kilka lat później znajoma tak właśnie urządziła swoja kuchnię, czyniąc z parteru swojego domu swoisty uniwersalny living room zarówno na co dzień jak i od święta. Ona już miała okap nad wysuniętą wyspą oddzielającą salon od aneksu kuchennego. Nie podobał mi się wówczas okap mało pasujący do stylistyki salonu, i to, że schnące naczynia są na wierzchu i ze zlew też nie jest ozdoba całości. Chyba już bardziej podobało mi się rozwiązanie znajomego ze Ślaska, gdzie duże drzwi przesuwne oddzielały kuchnie od salonu.  Teraz, gdy organizuję już własny dom pomysł na aneks kuchenny powrócił. Spodobał mi się pomysł na komin nie wbudowany w ścianę, ale wysunięty na salon. Dzięki niemu kominek ogrzewa lepiej pomieszczenie, a i sam komin łatwiej oddaje ciepło. Sama wyspa z blatem kuchennym i kuchnia przypomina dawne piece chlebowe, co dodatkowo nadaje charakteru pomieszczeniu. Jedyne co mi się nie podoba w tej aranżacji to płytki. Są dla mnie za bardzo awangardowe. Wolałbym nowoczesne, najlepiej szklane http://www.myway-paradyz.com/plytki/dekoracje-szklane . Mają one bardzo ładny nadruk.
Może jak macie jakieś inne ciekawe stronki to dajcie na nie namiar.
http://www.domzpomyslem.pl/files/media/image/350/1489350/interior/aneks-kuchenny-z-designerskim-okapem,main.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl